ANALÝZA PRVKŮ Z VLASŮ - ZDRAVOTNÍ PROGRAM

ZÁKLADNÍ INFORMACE O PROGRAMU

Analýza prvků z vlasů (APV) - Zdravotní program je vyšetření stavu výživy těla na základě počtu a poměru prvků ve vlasech. Jedná se o moderní diagnostickou metodu, která umožňuje zjistit nejdůležitější prvky v těle člověka – 24 bioprvků a 5 toxických prvků. Vlasy odráží biochemický stav těla, a na rozdíl od krve umožňují přesné stanovení tohoto stavu z období několika týdnů, a nejen pár hodin.

Které prvky vyšetřujeme?

Vyšetřujeme  24  prvků: vápník, sodík, draslík, fosfor, zinek, hořčík, železo, měď, molybden, kobalt, chrom, lithium,stroncium, nikl, mangan, selen, vanad, bor, bar, síra, stříbro, křemík, jód , cín a 5 toxických prvků: arsen, rtuť, hliník, kadmium,olovo.

Rozdíl mezi Analýzou prvků z vlasů  a vyšetřením krve.

Vlasy jsou ideální materiál pro vyšetření, protože mají stálé chemické složení, což umožňuje jejich snadné uchovávání a přepravu.

Základní materiál pro vyšetření v medicíně je krev. Vyšetření krve se používají především k identifikaci nemoci a sledování jejího průběhu. Vzhledem k tomu, že je krev nejdůležitější tkáň v těle, která udržuje nepřetržitost životních procesů, existuje mnoho vyrovnávacích mechanismů působících tak, aby bylo složení krve co možno nejlepší. Složení krve se může rychle měnit v závislosti na fyziologickém stavu a způsobu výživy. Proto na základě analýzy minerálního složení krve není možné určit nutriční stav těla.

PROČ TOMU TAK JE !

Strava chudá na vitamíny a minerály, stres, nedostatek fyzické aktivity, rychlý životní styl vedou k nerovnováze prvků v organismu. Dlouhodobý nadbytek nebo nedostatek prvků vede k metabolickým poruchám, které se v budoucnu  mohou stát příčinou chronických onemocnění. Můžete zabránit těmto tendencím použitím příslušné vitamínové a mikroprvkové suplementace a vhodné diety. Musíte důkladně poznat potřeby svého organismu, a poskytnout tělu příslušné živiny a vyrovnat poměr prvků.

Dozvíte se více

Nyní jsou k dispozici nejrůznější potravinové doplňky – přírodní a chemicky syntetizované. Nicméně, ne všechny přípravky jsou vhodné pro každého. Používání standardní dávky pro každého není dobré řešení. Dávky by měly být přizpůsobeny konkretní osobě a jejím potřebám. Dávka pro štíhlou osobu s rychlým metabolismem, která pracuje fyzicky se bude  lišit od dávky pro obezitní osobu s pomalým metabolismem, která vede sedavý způsob života. Potravinové doplňky v závislosti na dávce a době použití mohou vyvolávat různé reakce, např.: povzbuzovat, uklidňovat, posilovat atp.

Velmi důležitá je také schopnost vstřebávání konkretního přípravku do těla. Často se stává, že i přes podání vysoké dávky vstřebávání je velmi nízké. Můžete zvýšit vstřebávání přípravku používáním společně se synergickými látkami, jichž chemické složení usnadňuje absorpci a rozdělování doplňku v těle.

Tyto klíčové informace jsou obvykle ignorovány při užívání doplňků stravy. Výrobci léků a potravinových doplňků poskytují přesné údaje a dávkování, nicméně nejsou schopni určit způsob podávání společně s veškerými užívanými přípravky. Pak je účinek doplňku slabý, a někdy dokonce i opačný než zamýšlený.

Proto je velmi důležité poznat své tělo a jeho individuální potřeby a spojit je se znalostmi o výživě.

Všechny tyto důležité faktory jsou brány v úvahu při tvorbě individuálního programu suplementace na základě APV. Doporučený individuální program suplementace uvádí přesnou dávku, čas užívání a dobu podávání vitamínů, minerálů a rostlinných přípravků – potravinových doplňků.

PRO KOHO JE PROGRAM URČEN

Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program se doporučuje zejména pro lidi, kteří mají problémy s udržením fyzické a duševní rovnováhy, a to zejména se sníženou imunitou. Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program se používá v prevenci zdraví dospělých a dětí (od 3 let), a také jako podporování léčby a rehabilitace.

Nejčastěji se provádí při:

gastrologických                                                              hormonálních

neurologických                                                               kožních

srdečních poruchách                                                    poruchách kostního a kloubového systému.

Dozvíte se více

Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program velmi účinně pomáhá při léčbě poruch:

Duševních (m.j. deprese, špatná reakce na stres)

Neurologických (m.j. Roztroušená skleróza, Parkinsonova nemoc, epilepsie, autismus)

Kožních (m.j. lupénka, albinismus, vypadávání vlasů, akné)

Kardiologických (m.j. ateroskleróza, infarkt myokardu)

 Poruch kostí a kloubů (m.j. revmatoidiní artritida, osteoporóza).

 

Provedení Analýzy prvků z vlasů - Zdravotní program se doporučuje lidem vystavených zvýšenému úsilí (fyzická nebo duševní práce, amatérský sport), a také profesionálním sportovcům.

Díky Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program můžete překonat problémy se špatným vstřebáváním a vyměšováním (gastrologické poruchy), což umožní správnou výživu a přírodní detoxikaci organismu.

Analýza může prokázat možnost nepříznivého vlivu na metabolismus toxických prvků, a program suplementace Vám pomůže zbavit se jich z těla.

Díky dodržení doporučení týkajících se diety a potravinových doplňků, která jsou uvedena ve výsledku analýzy, máte šanci v boji proti chronické únavě a slabosti a v léčbě obezity.

Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program je určena pro všechny, kteří chtějí vědomě pečovat o své zdraví – v prevenci, a také jako podpora při léčbě a rehabilitaci.

VZOROVÝ VÝSLEDEK ANALÝZY Z VLASŮ

Zde si můžete ZDARMA stáhnout,  jaké má řešení  Analýza z vlasů u nejběžnějších nemocí

Jak vyplnit dotazník a ostřihat vlasy

 • K analýze je třeba odebrat kolem 200 – 300 mg vlasů, což je obsah jedné polévkové lžíce.
 • Vlasy je třeba ustřihnout zezadu hlavy z několika míst (jak je na kresbě).
 • K analýze jsou vhodné jen první 3 – 4 cm vlasu, počítáno od kůže hlavy.
 • Dlouhé vlasy by měly být ustřihnuty těsně u kůže hlavy, a pak první 3 - 4 cm odstřihnuty k analýze.
 • Pokud vlasy jsou přiliš krátké (míň než 5 mm) je nutné počkat 2 týdny, až vlasy porostou.
 • Vlasy nemůžou být barvené.
 • Vlasy by měly být ostřihány ostrými nůžkami , aby nebyly  roztřepené
 • Jak dlouho po barvení vlasů nebo po trvalé ondulaci je třeba čekat, aby bylo možné provést analýzu prvků?

  Před stříháním vlasů k analýze je třeba čekat minimálně 6-8 týdnů od provedení těchto zkrášlujících procedur a je možné ustřihnout jen "nové vlasy”.

   

Platba za analýzu

Částku ve výší aktuální ceny je nutné zaplatit na náš bankovní účet nebo na adresu.

V názvu platby je nutné uvádět jméno a příjmení osoby, která bude vyšetřena.

K posílaným anketám a vzorkům vlasů přiložte, prosíme, okopírovaný doklad o zaplacení platby.

Bankovní účet číslo : 94-2790610207/0100                                 částka : 2700,-Kč

Adresa banky:
KOMERČNÍ BANKA a.s, pobočka  Rožnov pod Radhoštěm, Masarykovo náměstí č.133

Platbu můžete poslat i na adresu.  Dotazník a vzorek vlasů  zašlete na adresu:

Josef Orság, Horská 1733, Rožnov pod Radhoštěm, 756 61

Výsledky Analýzy Prvků z Vlasů - Zdravotní program budou vyhotoveny během 15 pracovních dnů od data obdržení vzorků k vyšetření v laboratoři..

 

Dotazník k analýze z vlasů

Po mnohaletém výzkumu  a testování došla laboratoř Biomol Med k závěru , že nejúčinnější a nejkoplexnější jsou přírodní doplňky zn. Nutrilite od firmy Amway.