Astma

ASTMA

  1. ÚVOD
  2. PŘÍČINY astmatu
  3. OPRAVA astmatu

__________________________

  1. ÚVOD

Astma je zdravotní stav, kdy je omezení a zánět dýchacích cest vedoucích do plic.   To velmi často souvisí s alergií.

Příznaky  mohou zahrnovat dušnost, kašel, tlak na hrudi .   Symptomy jsou obvykle variabilní a chronické, kdy přicházejí a odcházejí nepravidelně.   Mohou být vyvolány stresem, potravinami nebo jinými důvody.

Čísla ukazují, že miliony lidí  na celém světě  mají diagnózu astmatu.   Astma  je dnes jednou z nejčastějších nemocí.

Celosvětový prodej jediného  léku proti astmatu  Advairu přesáhuje částku  16 miliard dolarů ročně.    Jedná se o druhý nejvíce předepisovaný  lék na světě

2.PŘÍČINY astmatu

Existuje mnoho různých příčin.   Nejběžnější z nich je chronická infekce dýchacích cest.   Mnohé z nich jsou virové a nereagují na antibiotika nebo jiné léky.

Další možnou příčinou je psychický stav, ve kterém se cítí člověk udušen nebo potlačen. Toto je příčina psychosomatická.

Jiným a velmi častým důvodem je nevyvážená tělesná chemie.  Oba, jak rychle nebo pomalé metabolické typy mohou mít astma.   Obvykle bývá astma častější a s vážnějšími důsledky u lidí s rychlým spalováním. U pomalých metabolických typů jsou projevy astmatu méně intenzivní a jsou chronického typu.

Nerovnováha zahrnující nadledvinky je další možnou příčinou.   Nadledvinky vylučují adrenalin a kortizon, který má za úkol zastavit alergické reakce.   Pokud člověk jde na pohotovost s astmatickým záchvatem ,  často lékaři aplikují  injekci adrenalinu nebo kortizonu k zastavení záchvatu.  Díky analýze z vlasů můžeme suplementačním programem docílit stavu , kdy  tělo vylučuje tyto látky  správně a astmatické záchvaty se zastaví.

Spouštěčem astmatického záchvatu je obvykle inhalace, stravování, nebo kontakt s dráždivou látkou nebo alergenem.

Nejčastějším spouštěčem jsou  chemikálie, potraviny, prach nebo pyl. Mohou to být reakce na různé léky nebo na emočně stresující situaci.

3. OPRAVA astmatu

Neexistuje žádná oficiální léčebná kúra na astma.   Nicméně, většina případů vyléčeného  astmatu reaguje na  správně navržený nutriční program , který lze získat v   analýze z  vlasů.

Tento program pomáhá tím, že:

  1. Vyrovnává nervový systém.
  2. Zbaví se chronických respiračních infekcí.
  3. Zlepšuje činnost nadledvin.
  4. Uzdraví „děravé střevo“, které může způsobovat potravinové alergie.
  5. Zbaví tělo dalších příčin alergických reakcí.
  6. Sníží expozici toxinů v potravinách, vzduchu, vodě a při kontaktu.

Jak dlouho trvá odstranění astmatických problémů?   

Čas je variabilní.   Při správné eliminaci faktoru, který astma způsobuje  dochází velmi rychle k úlevě.

Vyrovnávání tělesné chemie a odstranění chronických respiračních infekcí trvá delší dobu ,  ale  určitě se vynaložené úsilí vyplatí.

Postupy a informace získané z analýzy z vlasů dovedou zdravotní stavy způsobené astmatem eliminovat a také trvale odstranit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *