Co do batohu na tůru?

 

Co si vzít do batohu na tůru

Vrámci programu na hubnutí podle genů Bodykey jsme si nastavili chůzi jako pohybovou aktivitu a tím pádem častěji chodíme do přírody a poznáváme krásy našich Beskyd.

Co si  vzít sebou do batohu?

My si vždy sebou bereme dostatek vody. Už několik let pijeme vodu s citrónem, kterou nikdy nesladíme. Voda je velmi důležitá pro náš organismus a nikdy by na žádné tůře neměla chybět.

V minulosti jsme si také brali různé oplatky a sladkosti abychom si doplnili energii. To už teď neděláme a bereme si sebou velmi kvalitní   Proteinové tyčinky od Nutrilite.

Jak svému tělu při aktivním životním stylu dodat více energie?

Je tu přece

NUTRILITE Proteinová tyčinka

 

  • NUTRILITE Proteinová tyčinka obsahuje 32 % bílkovin. Představuje kompletní zdroj bílkovin, které přispívají k udržení a růstu svalové hmoty.
  • Díky pečlivě zvolené kombinaci zdrojů bílkovin každá tyčinka poskytuje „postupné uvolňování“, tj. jak okamžité, tak dlouhodobé uvolňování základních aminokyselin.
  • Tyčinka má vysoký obsah vlákniny – jedna tyčinka pokryje 50 % doporučené denní dávky vlákniny. V tyčince je použita vláknina VitaFiber™ (ochranná známka společnosti BioNeutra North America Inc., použito na základě licence).
  • Tyčinka má také nízký obsah cukru. Obsahuje sladidlo získané z výtažku ze stévie (steviol-glykosidy), a proto neobsahuje vůbec žádný přidaný cukr.Neobsahuje také lepek
  • NUTRILITE Proteinová tyčinka dále obsahuje vybrané vitaminy B, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu.
  • K dispozici ve dvou lahodných příchutích: čokolády s chutnými kakaovými hrudkami a karamelu a vanilky se syrovátkovými křupinkami. Každá tyčinka je dokonalou kombinací lahodné chuti, měkkosti a toho správného množství křupinek.
Výživové údaje ve 100 g v tyčince (50 g)
Energetická hodnota 1188 kJ / 285 kcal 594 kJ / 143 kcal
Tuky 5,4 g 2,7 g
– z toho nasycené mastné kyseliny 1,4 g 0,7 g
Sacharidy 15,8 g 7,9 g
– z toho cukry 3,2 g 1,6 g
– polyoly 9,9 g 4,9 g
Vláknina 29,8 g 14,9 g
Bílkoviny 32,4 g 16,2 g
Sůl 0,61 g 0,30 g
Thiamin (vitamin B1) 0,45 mg (40 %*) 0,22 mg (20 %*)
Riboflavin (vitamin B2) 0,57 mg (40 %*) 0,28 mg (20 %*)
Vitamin B6 0,56 mg (40 %*) 0,28 mg (20 %*)
Vitamin B12 1,01 µg (40 %*) 0,50 µg (20 %*)

* NRV: referenční výživová hodnota

Další produkt, který nikdy nechybí při jakékoliv naší aktivitě je

XS Power Drink

Obsahuje velké množství vitaminů B v kombinaci s kofeinem a taurinem, ochucen je  bylinnou směsí čínského ženšenu a plody palmy acai a podle druhu i jiným ovocem. Díky NULOVÉMU obsahu cukru a nízkému počtu kalorií nám pomáhá zvládat jak pracovní tak i mimopracovní aktivity.

Výživové údaje Na 100 ml
Energetická hodnota 8 kJ/2 kcal
Tuky 0 g
– z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 0 g
– z toho cukry 0 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0 g
Niacin (vitamin B3) 19,2 mg (120 %*)
Kyselina pantotenová (vitamin B5) 6 mg (100 %*)
Vitamin B6 1,7 mg (120 %*)
Vitamin B12 3 μg (120 %*)

* NRV: Referenční výživová hodnota

 

XS Power Drink obsahuje velké množství vitaminů B, které přispívají ke správnému energetickému metabolismu a ke snížení příznaků únavy a vyčerpání. Kyselina pantotenová dále přispívá k normální mentální činnosti.

XS není  vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy a osoby citlivé na kofein.Není doporučeno konzumovat tento drink ve vysokých dávkách.

Jak proteinové tyčinky tak i energetický nápoj XS patří k nejlepším produktům na našem trhu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *