Jak odstranit problémy s prostatou

Jak na problémy s prostatou

 

Jak odstranit problémy s prostatou.

Prostatitida je zánět předstojné žlázy, spíše známé pod názvem prostata. Jedná se o nejčastější urologický problém mužů do 50 let.Mezi její symptomy patří horečka, zimnice, dysurie či sexuální poruchy.

Rozlišujeme následující typy prostatitidy:

akutní prostatitida

chronická bakteriální prostatitida

chronická prostatitida – syndrom chronické pánevní bolesti

asymptomatická zánětlivá prostatitida

Mnoho mužů ve věku nad 30 let  trápí  problémy se zvětšenou prostatou a později mnoho těchto mužů onemocní rakovinou prostaty.   Symptomy těchto zdravotních  problémů  mohou zahrnovat bolesti, obtíže při močení, potíže či bolest při pohlavním styku a také bolesti močového měchýře a močových cest.

Pojďme nyní diskutovat i o  jiných možnostech   přístupů v řešení problémů s Benigní prostatickou hypertrofií. .

Benigní prostatická hypertrofie

(zvětšení prostaty)

To je nejčastější  diagnóza , která  postihuje  muže středního a staršího věku .  Její příznak začíná   obvykle obtížemi při močení, problémy s nedostatečným  vyprazdňováním veškeré moči, sníženým průtokem moči, častými nočními výlety na toaletu  a občas i nepříjemnými pocity v oblasti močového měchýře.

Většinou se tyto stavy řeší medikamenty  nebo také operativně. Nicméně, je známo , že mnoho mužů lituje , že operaci podstoupili, protože  se stává, že nemohou kontrolovaně udržet moč.  Pomalejší alternativní řešení je prostatu opravit.    Ve většině případů to způsobí, že otok ustoupí a problém zmizí bez chirurgického zákroku.

Lékaři někdy doporučují více sexu.  To ale většinou  funguje  jen nějakou dobu ,  protože  sex nenápadně vyčerpává zinek a také další důležité minerály ,  takže nakonec tato  metoda  přestane fungovat .  Z těchto důvodů je tato metoda  pro zdraví mužů nevhodná.

 Vodoléčba může také pomoci.

Pro případ nouze k řešení akutního stavu je tu stará a velmi jednoduchá a spolehlivá metoda.  K aplikaci potřebujeme nádobu ve které je asi 5 cm chladné vody. Pacient sedí v této chladné vodě po dobu nejméně 20 minut. Tento postup snižuje zánět  v prostatě a žláza se smršťuje, což způsobuje zlepšení stavu. Dochází zde k lepšímu prokrvení pánevní oblasti ,  snižuje se infekce a zánět.

 

Bylinné vzorce k nápravě

Asi nejlepší  přírodní a bezpečný prostředek  k nápravě prostatických problémů je speciální  bylinný vzorec. Tento postup je složen   s preparátu  Nutrilite Saw Palmetto,  Nutrilite Daily  , který kromě jiného obsahuje potřebné vitamíny skupiny B, D , E a také zinek. Tyto kvalitní prudukty si můžete objednat ZDE.

Homeopatické léky jsou také občas dostatečně efektivní, aby byl  stav pod kontrolou.

Nejdůležitější je však skutečnost, tyto metody jsou neškodné a nenarušují celkový zdravotní stav.   Z tohoto důvodu mohou být použity  pro delší časové období.

Pokud  již máte problémy s prostatou je důležitá návštěva  lékaře, který  zjistí v jakém stavu je vaše prostata.

Zde jsou  dvě  obecná doporučení:

  1. Při močení je lepší sedět než stát.
  2. Večer před spaním nepijte. Vyhnete se tak častému nočnímu stávání.

Korekce příčiny zvětšené prostaty.  

Hlavní příčina benigní hypertrofie prostaty je často skrytá infekce nebo přítomnost toxických kovů nebo jiných zánětlivých látek ,  které  mají vliv na prostatu.  Zřídka jsou to  psychologické  faktory, které mají souvislost se sexem.

Nutriční program založený na řádně provedené a řádně interpretované minerální analýze  z  vlasů může snadno opravit  většinu  těchto zdravotních problémů.   Lepších výsledků se  dosahuje , pokud se také aplikuje kávový  klystýr  a infračervená saunová terapie.

Problémy  močových cest u starších mužů jsou často extrémně chronické a proto  nelze očekávat že k celému ozdravnému procesu dojde hned. To znamená, že tato náprava  může trvat i několik měsíců i let ,  než je problém úplně vyřešen.

Mezi léky na potlačení   zvětšení prostaty patří např.Prostamol, Prostakam, Proscar a další.   Ty mohou nebo ,ale také nemusí pomoci.  Všechny  jsou poněkud toxické, takže pozor na to.

Operace prostaty

Zvětšení prostaty se také řeší chirurgicky.  Hlavní komplikací  bývá  určitý stupeň inkontinence, což je vlastně únik moči.   To je velmi nepříjemný  a nepohodlný  symptom.    Lidé  musí obvykle nosit plenky pro dospělé, aby se zabránilo tomuto nežádoucímu stavu.

RAKOVINA PROSTATY

Je obvykle pomalu rostoucí rakovina,  která  se může projevovat různými příznaky. Bývá to obyčejně bolest nebo krvácení při močení, nebo občas krvavý výtok s pohlavním stykem. V každém případě by se tyto problémy měly okamžitě vyšetřit , aby se včas zjistila správná diagnóza.

Při potížích  s prostatou  ANALÝZA z vlasů  odhaluje tyto  vzorce:

  • Poměr sodíku / draslíku nižší než 2,5.
  • Úroveň zinku menší než 14 mg%.
  • Hladina mědi nad asi 2,5 mg% nebo indikátory skryté nerovnováhy mědi.
  • Úroveň kadmia obecně výší než  0,01 mg%.
  • Rtuť a jiné toxické kovy mají také vliv na problémy s prostatou.

Analýza z vlasů je tedy  velmi užitečná při řešení problémů s prostatou.

Chcete svou analýzu z vlasů?

Pokud se vám článek  líbil,  nebo si myslíte, že by někdo z vašich známých tyto informace potřeboval, můžete jej sdílet.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *