NÁŠ PŘÍBĚH

Naše životní  cesta.

V roce 2022  jsme oslavili v našem manželství  krásných společných 36  let. Brali jsme se v době totality a neměli jsme to jako i jiné manželské páry v začátcích lehké. Jeden příjem ,manželka na mateřské-prostě a dobře boj.

 Seznámili jsme se ve folklórním souboru Radhošť v Rožnově pod Radhoštěm , kde jsme oba tančili. Soubor nám dal hodně. Naučili jsme se mnoho dovedností, které  nám v životě  mnohokrát pomohly. Zažili jsme opravdový kolektiv kamarádů s kterými se i po 35 letech  stýkáme, společně ještě  občas se souborem vystupujeme  a dobře se bavíme.

  Po sametové revoluci jsme začali  okamžitě podnikat. Protože je manželka velmi šikovná a od  dětství vyšívala a šila ,otevřeli jsme si šicí dílnu a začali jsme dodávat do prodejen zpočátku jen dětské zboží. Postupem času sortiment rostl a tak jsme měli kromě našich odběratelů i kamenné prodejny. Tak ,jako v každém podnikání měli jsme velké úspěchy, ale také velké ztráty, které pramenily z naší nezkušenosti, ale také z toho , že jsme byli hodně důvěřiví.

 

Podnikání a stres = zdravotní problémy

Vysoké pracovní nasazení a starosti jak zabezpečit chod firmy zapříčinily, že před 15.lety  manželku začala bolet hlava. Chodila po vyšetřeních, ale lékaři na nic nepřišli. S jejich stanoviskem, že je to migréna a že si bude muset zvyknout jsme  se nechtěli smířit. Asi to v životě má tak být , když jsme se setkali s člověkem , který nám řekl o  nové diagnostické metodě o Analýze z vlasů . Zkoušeli jsme už všechno možné a proto jsme se rozhodli, že manželka toto vyšetření se svých vlasů podstoupí. Mile nás překvapilo, když jsme se ve výsledku dozvěděli příčinu bolestí  hlavy. Věděli jsme příčinu a dostali jsme i návod jak problém odstranit. Všechna doporučení  lékařů z laboratoře manželka začala dodržovat, hlavně  výživové doporučení a samozřejmě si  doplnila  chybějící   minerály  a vitamíny. Po měsíci v programu hlava manželku  přestala bolet a tak je to až dosud.

Díky analýze z vlasů jsme se seznámili s potravními doplňky Nutrilite od firmy Amway. A abychom si mohli všechny výrobky nakupovat za velkoobchodní cenu zaregistrovali jsme  a  při nákupů potravních doplňků doporučených v analýze jsme opravdu hodně ušetřili.

   Když jsme viděli , jak efektivně působí analýza z vlasů začali jsme vyšetření z vlasů doporučovat svým známým. Zúčastnili jsme se  mnoha školení pořádaných laboratoří, získali jsme certifikáty  a dozvěděli jsme tolik nových informací z oblasti lidského zdraví, že jsme si tyto nabyté znalosti nemohli nechat pro sebe. Začali jsme pomáhat  i jiným lidem, kteří pomoc potřebovali. Máme dostup k této analytické metodě a oprávnění k  provádění analýzy i s konzultacemi. Naše zkušenosti a vědomosti se snažíme předávat i jiným lidem v článcích našeho Blogu.

 

 

Rakovina a co dál?

Na konci roku 2012  absolvovala manžela preventivní vyšetření  prsů na mamogramu. Výsledek vyšetření byl pro nás šok z čistého nebe. Diagnoza RAKOVINA je pro mnoho lidí noční můra. Jak dnes říká manželka "Byla jsem na dně a v hlavě se mně odvíjely ty  nejhorší scénáře" . Dali jsme rozum do hrsti a začali jsme vzniklou situaci řešit. Rozhodnuti JAK, je pro pacienty, kteří podobný zdravotní problém mají asi to nejhorší. Spolehnout se jen na lékařské postupy , nebo zapojit i alternativní metody?  Měli jsme velké štěstí, že jsme se aktivně problematikou zdraví zabývali. Nabyté informace ze školení pro analýzu z vlasů se nám velmi hodily a zvolili  jsme operativní odstranění nádoru s doplněním postupů z analýzy z vlasů.

  Bylo to dobré rozhodnutí, protože během léčby nenastaly sebemenší komplikace a léčba měla nad očekávání hladký průběh. Tyto postupy jsme již mnohokrát doporučili lidem s podobnými zdravotními problémy  a měli podobné pozitivní  zkušenosti .

 

 

Potravní doplňky značky NUTRILITE

Po deseti letech od léčby má  manželka všechny lékařské kontroly v naprostém pořádku. Je přesvědčena o tom , že je to také díky potravním doplňkům zn. Nutrilite, které na doporučení lékařů pravidelně bere.  V dnešní době , kdy je kvalita potravin velmi nejistá a složením neobsahuje takové množství živin jako  to bylo v minulých dekádách je doplňování potřebných vitamínů a minerálních látek zcela nezbytné. Značka Nutrilite je největší firma na světě, která se výrobou přírodních potravních doplňků zabývá již od roku 1934 a to od semínka až konečnou výrobu produktu .