Jak získat přístup k programu na hubnutí.

Jak se můžete  programu Bodykey   zúčastnit ?  

Zakoupením soupravy Bodykey získáte  plný přístup na online platformu Můj bodykey trenér, která Vám bude pomáhat hubnout 24 hodin denně. 

Nemáte ještě soupravu? Klikněte na tlačítko ZJISTIT CENU SOUPRAVY, kde získáte informaci o ceně a postup jak si soupravu zajistit.

Krok za krokem co souprava obsahuje

 1. krok: bodykey Souprava

Zakupte bodykey Soupravu, která obsahuje vše, co budete na začátku potřebovat.

2. krok: Genetický test

Odeberte vzorek své DNA, což lze snadno provést doma. Poté  tento vzorek  odešlete v připravené obálce k analýze do laboratoře. 

3. krok: Návrh vašeho kompletního  plánu na hubnutí

K dalšímu kroku se musíte zaregistrovat na online platformě Můj bodykey trenér na www.bodykey.cz a informovat naše odborníky o svém životním stylu a preferencích.

4. krok: Můj bodykey trenér

Nedílnou součástí programu je individuální podpora prostřednictvím platformy Můj bodykey trenér, kde Vás na Vaší cestě ke snížení hmotnosti bude provázet tým psychologů a odborníků na výživu a cvičení.

Můj bodykey trenér nabízí

- tisíce chutných receptů

- 70 názorných videonahrávek se cvičením

- nástroje ke sledování Vašeho pokroku

 

5. krok: Úspěch

Dosažení cílové hmotnosti je průlomovým okamžikem, kdy se ve svém těle cítíte sebejistější a šťastnější. Pokud po dosažení prvotního cíle nechcete program ukončit, bodykey by NUTRILITE Vám pomůže si ideální hmotnost udržet.

Program na snížení hmotnosti bodykey by NUTRILITE™ začíná nákupem bodykey Soupravy. Uvnitř soupravy najdete vše, co Vám pomůže odstartovat Vaši cestu k trvalému úspěchu.

V bodykey Soupravě najdete:

Uvítací dopis a členskou kartu.

bodykey Brožuru: podrobnou knížečku, která Vás seznámí s se značkou a programem bodykey.

bodykey Startovací příručku: vizuální nápovědu, která Vám pomůže rychle začít.

Krabičku s Genetickým testem: obsahuje tři testovací tyčinky a pokyny k odběru vzorku Vaší DNA.

Unikátní kód: je uložen v krabičce s Genetickým testem. Tento kód identifikuje Váš jedinečný vzorek DNA a bude Vaším registračním klíčem pro neomezený přístup na online platformu Můj bodykey trenér.

NUTRILITE All Plant Protein: bílkoviny přispívají k zachování svalové hmoty, na Vaší cestě ke snížení hmotnosti tedy hrají důležitou úlohu.

NUTRILITE Fiber Powder Vláknina v prášku: vláknina podporuje správné fungování trávicího ústrojí, což je při snižování hmotnosti důležité.

bodykey Bylinný čaj: tento chutný čaj přispívá k zajištění příjmu tekutin, což je při regulaci hmotnosti velmi podstatný faktor.

bodykey by NUTRILITE Šejkr: praktická nádoba na přípravu nápojů s NUTRILITE Fiber Powder nebo NUTRILITE All Plant Protein a také bodykey Krémových koktejlů.

bodykey by NUTRILITE Letáky: můžete je rozdat svým známým, kteří by rádi dosáhli své optimální hmotnosti.