Jak získat přístup  k informacím o možnosti, jak  ušetřit, nebo vydělávat zajímavé peníze díky členské licenci Amway.

Jak se můžete  zapojit do programu nakupování ekologických výrobků a výrobků , které podporují zdravý životní styl za velkoobchodní ceny ?  

Vítejte ve světě špičkových výrobků a podnikatelské příležitosti Amway!


Společnost Amway nabízí vysoce kvalitní výrobky s 90 denní zárukou spokojenosti a také možnost, jak si vybudovat vlastní podnikání se stabilní rostoucím pasívním příjmem a to bez rizika a investic.

Jsme součástí úspěšného mentoringového týmu, kde nás úspěšní podnikatelé vedou , jak učit jiné lidi  vytvářet taková aktiva, které generují příjem a dostatek času současně. Pokud splníte určitá kritéria , máme možnost Vás do našeho týmu přizvat a díky tomu můžete získat podporu a využít zkušenosti našich mentorů.

Pokud vás zajímají  informace, jak mít zajímavé peníze a dostatek času ,přihlaste se na naše stránky   http://www.orsagovi.cz
Rádi vás obsloužíme a poskytneme naši podporu a zkušenosti.

Postup získání členské licence Amway:
LICENCE ZDARMA ZA NÁKUP 50 BODŮ - UŠETŘÍTE 739,-

Můžete se zaregistrovat a využít tak možnosti nakupování o -30% levněji 

Přihlaste se na stránku:                  http://www.amway.cz/user/trois

Klikněte nahoře na stránce na "Rozšiřte s námi své podnikání - registrační formulář pro VPA" a při registraci zadejte číslo sponzora 6620909 Josef a Zdenka Orságovi.

Pokud po registraci uděláte svou 1. objednávku do 10 dnů za 50 bodů, což je asi 3000 korun, tak se vám poplatek za licenci 739 korun odečte po odeslání objednávky.

Firma Amway vám také poskytne slevu při zadání do 10-ti dnů

- při 1. objednávce za 100 bodů -10% a
- při 1. objednávce za 200 bodů budete mít cenu -20%.

Nákup za 100 bodů je asi 5500 korun a za 200 bodů přibližně 10.500 korun.

DŮLEŽITÉ je, že objednávky musí být zadány do 10-ti dnů od data registrace.

Těšíme se na setkání s vámi v offline i v online světě, ať to bude u kávy nebo díky mobilnímu telefonu, skypu, facebooku, počítači, youtube kanálu, zoomu ,protože online podnikání nás baví Podnikání s Amway nebylo nikdy jednodušší a nás těší, že jsme součástí nových trendů a možností.