Zkušenosti a reference lidí zapojených do programu na hubnutí pomocí vlastní genetiky

Nikdy jsem nebyla sportovní typ. Ve svých 52 letech jsem si nemohla nevšimnout, že se nezdravě „zakulacuji“ díky nenápadnému, leč trvalému přibývání na váze za poslední roky. A to jsem se vážně nepřejídala. Přeborníkem na diety byla moje maminka. Pokaždé se však dostavil jo-jo efekt, časem i zdravotní problémy. Toho jsem se bála.

Program bodykey je moje záchrana. Jsem naprosto v klidu, že nemusím přepočítávat nějaké kalorie či trávit hodiny v posilovně. Jím všechno, co mám ráda, nehladovím.

Po třech měsících jsem shodila  13,8 kg  z toho 10,8 kg tuku a 17 cm v pase. Cítím se skvěle! Jsem v pohodě, protože program mi bude dál pomáhat k mé optimální hmotnosti a jejímu trvalému udržení.

Celý svůj profesní život se jako internista a gastroenterolog zabývám výživou a způsoby stravování, navíc jsem 8 let v nemocnici v Krnově působil jako ústavní dietolog. Celý svůj osobní život se snažím o to, abych si držel normální hmotnost, protože oba mí rodiče se pohybovali na rozmezí nadváhy a obezity. Teprve program Bodykey, který je založen na genetickém vyšetření, mi konkrétně ukázal, jaký způsob stravování a jaká pohybová aktivita jsou vhodné pro mou osobu. Během 3 měsíců jsem dokázal zredukovat 8 kg tuku a nabýt 1 kg svalové hmoty a váhový úbytek mírně pokračuje až do dosažení mé cílové optimální hmotnosti, kterou budu již trvale udržovat. Jsem nadšený tímto programem a tím, co lékařům, výživovým a nutričním specialistům a hlavně všem, kteří chceme žít zdravě a udržovat si svou optimální hmotnost nabízí! Vždyť je založen na vědeckém základě – genetickém vyšetření, které tak jednoznačně individualizuje potřeby každého z nás. Dává jednoduché návody pro stravování i pohybovou aktivitu, je dostatečně flexibilní – jím normální stravu, nemusím žádné koktejly a krabičky, můžu používat běžné potraviny. A co je pro mne jako lékaře hodně zajímavé, počítá za mne nejen příjem energie a živin, ale také poskytuje zpětnou měsíční analýzu živin, vitaminů a stopových prvků – to mi žádný nutriční specialista nespočítá.

MUDr. Jaroslav Orlík, gastroenterolog, 59 let

Pro všechny, kteří důvěrně znají situace: Ať sním, co sním, vždycky přiberu. Když už shodím nějaké to deko, mám ho za chvíli zpět. Ať držím jakoukoliv dietu, vždycky zhubnou jen ti druzí. Je mi více než 50 let a všichni kolem říkají, že po padesátce už budu jen přibírat a nemám šanci zhubnout. Pokud znáte tyto situace, pak vám chci říci, že je mi 54 let, za 3 měsíce jsem shodila 8 kg tuku, mám o 2 konfekční čísla menší oblečení, mám lepší postavu než moje mladší sestra, která byla celý život štíhlá, že dnes mohu jíst jídlo, které jsem si celý život nedovolila. Cítím se skvěle, zdravě, sebevědomě a hlavně si věřím, že i věci nemožné jsou možné. Nezměnila jsem pohybovou aktivitu (cvičit chodím už několik let), jen jsem změnila jídelníček podle Bodykey. Tak se do tohoto programu na hubnutí pusť – ne do diety – a sám poznáš, jak je život krásný a co všechno zvládneš. Krásné a štíhlé budoucí časy přeje Naďa Orlíková

Nástup na program Body Key: 18.3.2015
Startovací hmotnost: 94,9 kg
Obvod pasu: 122 cm
31.7.2015:
Hmotnost: 81 kg
Obvod pasu: 87 cm

Po posledním těhotenství před pětadvaceti lety a následné hormonální léčbě jsem nabrala na váze. Od té doby s tím bojuji různými způsoby. Jediného, čeho jsem docílila byl občasný jojo efekt. Poslední dva roky konzultuji stravování s nutričním terapeutem. Výsledkem byl úbytek svalové hmoty a nárůst tukové tkáně. Nástupem na program Body Key se vše změnilo.
Nové stravovací návyky mi pomáhají pravidelně, každý týden zaznamenat úbytek na hmotnosti i na obvodu v pase. Dnes už vím, že pomocí tohoto programu brzy dosáhnu cílové hmotnosti a natrvalo. Tento doživotní program je skvělou pomůckou, jak si udržet zdravý životní styl.

Motto: Konečně se ve svém těle
cítím skvěle. A bude ještě líp ...

S radostí každému doporučím
Marie Krupková
Nástup na program Body Key: 2.4.2015
Startovací hmotnost: 101,8 kg
Obvod pasu: 110 cm
31.7.2015
Hmotnost: 84,2 kg
Obvod pasu: 95 cm

Po operaci kolena v roce 2013 jsem během čtyřměsíční rehabilitace nabral na váze téměř 20 kg. Svými sportovními aktivitami jsem chtěl nabrat zpět ztracenou kondici. I přes pravidelné konzultace s nutričním terapeutem se mi nedařilo.
Naopak: Občas jsem i ztratil svalovou hmotu a procenta tuků šla nahoru. Po nástupu na program Body Key se vše změnilo.
I když jsem v podstatě nezměnil své sportovní aktivity,úpravou stravovacích návyků podle nastoleného jídelničku jsem pravidelně ubýval na tucích a dostavil se nárůst  svalové hmoty.

Motto: S programem Body Key jsem získal nejen
správné návyky na vyvážený životní styl, ale i
obchodní příležitost s obrovským potenciálem.

Vřele každému doporučuji
Pavel

Zde je rozhovor Zdenky Orságové s ambasadorem programu Bodykey by Nutrilite panem Turoněm po prvním roce v programu.

Rozhovor paní Krupkové po prvním roce v programu Bodykey by Nutrilite.

Rozhovor paní Fridrichové po prvním roce v programu