Má zkušenost z Rhodiolou Plus XS od Nutrilite

Cesta do Holandska může být opravdová zábava

Už přes deset let jezdím pravidelně do oblasti kolem města Gouda , kde nakupuji velmi oblíbené vaflové mlsánky , které se v této oblasti vyrábějí už skoro 200 let. Každou takovou cestu zvládám uskutečnit během 48 hodin. Cesta do Holandska 1300 km , přespání v hotelu , ráno naložit a tradá zpátky.

Pro tuto cestu jsem si vzal k otestování produkt z našeho Amway obchodu a to Nutrilite XS Rhodiola Plus

Jsou to vysoce účinné tablety s obsahem čtyř rostlinných koncentrátů přírodního původu a vitaminu C.  Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) roste v arktické oblasti na Sibiři, kde ji zemědělci sklízejí udržitelným způsobem dle standardů Nutrilite.

Abych mohl posoudit účinek tohoto produktu zvolil jsem tuto strategii:

1.Vyrazím autem z Rožnova pod Radhoštěm a při první známce únavy použiji doporučenou 1. Tabletu XS Rhodiola Plus a doporučený drink XS

  1. Budu sledovat po kolika hodinách cesty se únava opět objeví.

Jelikož jsem ráno ještě řešil problémy z počítačem, vyrazil jsem z domova v 9,30 hod. Po dvou hodinách cesty na dálnici u města Glivice v Polsku jsem použil jednu tabletu XS Rhodiola Plus  a XS drink. Ujížděl jsem polskou rovinou, minul jsem město Cotbus, Berlín, Magdeburg, Hanover  a Osnabruck. Tam jsem musel natankovat a pokračoval jsem dál a stále čekal , kdy už konečně přijde , ta únava. A ona nikde. Přejel jsem do Holandska , už jsem byl v Ultrechtu a stále jsem netrpělivě čekal ,kdy se dostaví a ona nikde. Nezbylo mě nic jiného než dojet do Goudy a ubytovat se. Tak super cestu  bez problémů a únavy jsem ještě nezažil. Teď rychle zalehnou a pořádně se vyspat. Ležím, ležím, ale pořád nějak nespím. Únava nedorazila. Je jedna hodina v noci a já  čekám tu únavu a už opravdu nevím , jak mám usnout. Jako bývalý tankista většinou usínám do 3 vteřin, ale pro tentokrát mě XS Rhodiola Plus pěkně převezla.

Na zpáteční cestě se situace opakovala. Překvapilo mě, jak dlouho jedna tableta tak intenzivně působí.

Je to moje výborná zkušenost a všem z Vás, kteří jste unavení, nebo máte před sebou nějaké vypjaté momenty, jako je např maturita, svatba, křtiny, dovolená, státnice, volby do našeho parlamentu apod. mohu tento produkt jen doporučit.

Jak Vám pomůže

  • Tento výrobek si zaslouží Vaši důvěru – je vyroben z rozchodnice schválené značkou Nutrilite. Rozchodnice se pěstuje pomocí udržitelných zemědělských postupů a splňuje přísné normy značky NUTRILITE.
  • Vitamin C podporuje energetický metabolismus a normální psychické funkce.
  • Výtažek ze zeleného čaje je zdrojem 75 mg přírodního kofeinu v každé porci.

Jde o nízkokalorický doplněk stravy vyrobený z rozchodnice pěstované v arktické oblasti na Sibiři a schválené značkou Nutrilite.  Každá vysoce účinná tableta obsahuje 30 mg vitaminu C, který přispívá k normálnímu fungování energetického metabolismu a psychických funkcí.  Výtažek ze zeleného čaje je zdrojem 75 mg přírodního kofeinu. Jediný prostý doplněk stravy – a tak dlouhý seznam přínosů! A to vše bez umělých příchutí, barviv a konzervačních látek.

Klíčové vlastnosti

  • Třešeň acerola, bohatý zdroj vitaminu C, pochází z brazilské farmy Fazenda Nutriorganica certifikované Nutrilite™.
    •    Špenátové listy v optimální kondici se pěstují a sklízejí na mexické farmě Rancho el Petacal certifikované Nutrilite.
  • Výtažek ze zeleného čaje je zdrojem 75 mg přírodního kofeinu v každé porci.

Bez umělých příchutí, barviv a konzervačních látek.

Tento produkt si můžete objednat zde:
Nutrilite XS Rhodiola Plus

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *