Zjistěte, na které potraviny jste alergičtí.

Zjistěte, na které potraviny jste alergičtí.

Udělejte si doma test, na které potraviny jste alergičtí a co způsobuje alergické reakce vašeho těla. V mnoha případech konečně zjistíte  co vlastně způsobuje vaší dlouholetou alergii, ekzémy nebo různé kožní onemocnění.

Co dělá vašemu tělu největší problém? Nevíte? Tento test vám odpoví na mnoho vašich zdravotních problémů.

Tento jednoduchý domácí  test  na zjištění alergických potravin se nazývá Pulsní  test Coca.   Arthur F. Coca, proslulý alergolog zjistil, že při konzumaci potravin na  které je člověk citlivý se  puls zvyšuje o několik tepů za minutu.   Přesný mechanismus není jasný, ale pravděpodobně se jedná o reakci sympatického nervového systému  na alergické potraviny.   Tento test si jednoduše uděláte v pohodlí domova a nepotřebujete žádné speciální vybavení.

Pulsní test Coca není 100% spolehlivý v případě, že užíváte léky , které regulují tepovou frekvenci a vysoký tlak.

Zde je postup:

  1. Sedněte si , buďte v klidu a několikrát se hluboce nadechněte , tak aby jste se dostatečně uvolnili. Když se cítíte uvolněně, změřte si svůj 1. až 2. minutový klidový puls. Tento puls si zapište·
  2. Vezměte si testovanou potravinu a dejte jí do úst na jazyk. Můžete ji i žvýkat , ale nesmíte ji spolknout. Potravinu mějte v puse asi 30 sekund. Testujte pouze jednu složku potravy. Například testujete jen chleba a ne chleba s máslem
  3. Během doby co je potravina v puse změřte si svůj tep. Pokud nárůst představuje zvýšení o 4 nebo více tepů za minutu je považován tento výsledek jako stresující reakce organismu na testovanou potravinu. U lidí s krevní skupinou 0 je nárůst už o 3 tepy . Čím větší je stresová reakce těla, tím vyšší je i srdeční frekvence..
  4. Poté, co jste si puls změřili, odstraňte testované jídlo.
  5. Pokud chcete testovat jinou potravinu, vypláchněte ústa čistou vodou počkejte 3-5 minut udělejte kontrolní měření a postup opakujte.

Existuje mnoho metod testování na potravinové alergie.   Patří mezi ně krevní testy, kožní testy a používání přístrojů, jako jsou Vega nebo Dermatron.

Pro jednoduchost Pulsní měřeni Coca  vám dá rychlou odpověď na stav vašeho trávícího systému a citlivosti organismu na škodlivé potraviny.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *